Kanatjere GinaTricot

Write a review
1,000 Lekë
LS03
In Stock
+

kanatjere e zeze me lule te kuqe

e holle , e shkurter dhe shume e pershtatshme per sezonin veror

Masa  34

100%poliester

Marka GinaTricot

Marka:
GinaTricot
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M
600 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M, M-L

Produkte Të Rastit

5,500 Lekë
Masa: S
1,800 Lekë
1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,500 Lekë
Masa: M