Kemishe me menge te gjata ngjyra blu e hapur

Write a review
1,200 Lekë
ZERO Mesazh
GB13
In Stock
+

kemishe me menge te gjata dhe ngjyre blu e hapur

e pershtatur per dite pranvere dhe vjeshte si dhe per dite te fresketa vere

Masa 38  M/L

Marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: M
Fustan i kuq nga s Oliver
Transport Falas
5,900 Lekë
Masa: L
700 Lekë
1,100 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,500 Lekë
Masa: S, S-M