Kemishe verore e gjate dhe e holle

Write a review
1,800 Lekë
GB05
In Stock
+

kemishe e gjate e holle per sezonin e veres. 

shume e pershtatur per qytetet bregdetare

materiali 100% vizkoz

temperatura maximale e larjes 40Grade

eshte e fundit dhe eshte mase e pershtatshme nga M-L-XL "prerje Standarte." 

kuptohet nese jeni mase m do ju rrije pak me e lire, nese jeni mase L do ju rrije me fix dhe nese jeni mase Xl do ju rrije pak me e ngjeshur.


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Materiali Kryesor:
Viskozë
Mëngë:
3/4
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L

Produkte Të Rastit