Kemishe Xhins per femra

Write a review
2,400 Lekë
SD219
In Stock
+

kemishe xhins shume e bukur , mund ta pershtatni fare lehte me cdo veshje

Nese je mase me e madhe se M dhe me e vogel se L zgjidh masen M-L

Mëngët me butona

Gjatësia e pasme përafërsisht. 57 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36

Materiali: 100% pambuk

cmimi i sugjeruar 39.99 euro

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L