Super Kemishe Xhins me menge te gjata

Write a review
2,600 Lekë
D201
In Stock
+

Super kemishe xhins per femra.

prerje fantastike qe te qendorje sa me bukur dhe te ndjeheni rehat

shume e pershtatur per dite vjeshte dhe pranvere, gjithashtu dhe  ne ambjente te ngrohta gjate dimrit apo poshte xhupit


marka S Oliver

materiali 100% pambuk

Gjendje Vetem Masa M

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,450 Lekë
Masa: M, M-L
3,800 Lekë
Masa: 3XL
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
Çmimi Mungon
Masa: S-M, M
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec