Fund asimetrik nga Lola Liza

Write a review
2,400 Lekë
F2
In Stock
+

Gjendje Masa 38 = M

beli afersisht 38 cm

elegant dhe unik

Cilesi nga LolaLiza

Marka:
LolaLiza
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
2,800 Lekë
Masa: L
1,600 Lekë
Masa: S-M, XL, XXL-3XL