Fund asimetrik veror

2,200 Lekë
F1-1
In Stock
+

Fund veror dhe me llastik ne pjesen e belit

masa S/M

beli 33 -38cm

marka s oliver


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: S, M, XXL
3,000 Lekë
Masa: M
2,800 Lekë
Masa: L
1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masa: M-L, L