2,600 Lekë
ZERO Mesazh
FN10
In Stock
+

Marka:Zero

Masa M-L

Afersisht beli 40cm gjatesia 53 cm

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,900 Lekë
Masa: XL, XL-XXl, XXL
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
5,800 Lekë
Masa: L, L-XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec