2,000 Lekë
FU13
In Stock
+

Fund ngjyre qumeshti , shoqerohet bashke me rrypin

masa e pershtatshme eshte masa L

por per aq kohe sa beli juaj eshte 40cm ne vije te drejte dhe 80cm rreth  ky fund eshte per ju

Beli 40cm Gjatesia 50cm

Marka Zero


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
750 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec
1,600 Lekë
Masa: M