Fund i gjate design leopard​

Write a review
2,900 Lekë
FU09
In Stock
+

Fund i gjate design leopard

material cilesor dhe i holle per dite te ngrohta

i pershtatur per festa , kokteile dhe gezime familjare

Beli 47cm Gjatesia 80cm

Marka S Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: XL
2,100 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: S-M, M, M-L, L, L-XL
2,800 Lekë
Masa: M, XXL, 3XL, 4XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L