Fund i gjate dhe i holle

Write a review
1,900 Lekë
FU08
In Stock
+

Fund i gjate dhe i holle me mbyllje anash me zinxhir

Beli 36cm Gjatesia 80cm

Marka S Oliver

Masa 36

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
2,200 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit