Fund i gjate dhe i zi nga zero

2,600 Lekë
FU03
In Stock
+

fund i gjate me pala dhe blesa e belit me llastik

Masa 38

Marka Zero

Beli 38 Cm Gjatesia 68cm


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M, M-L
700 Lekë
Masa: L-XL, XL
3,000 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL