2,800 Lekë
ZERO Mesazh
FU04
In Stock
+

fund i gjate dhe i holle veror

marka zero

masa me e pershtatur do ishte M

por ngaqe pjesa e belit eshte me llastik

pershtatet dhe  per masa SM dhe ML

Beli 35cm Gjatesia 86cm


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
2,000 Lekë
Masa: S, M
1,600 Lekë
Masa: XXL
2,400 Lekë
Masa: XL
2,500 Lekë
Masa: M, M-L, 3XL