Fund I Gjate Ngjyre Vishnje

Write a review
2,600 Lekë
ZERO Mesazh
FN18
In Stock
+

Fund i gjate ngjyre vishnje i persorusr per okazione kokteile apo festa

Marka Zero

Masa 38  

Beli eshte aferissht 34 cm 

fundi duhet te ju vije edhe nese jeni Mase S/M per shkak se pjesa e belit eshte me llastik dhe zgjerohet der ne 38 cm por jo me shume sepse do ta keni te ngushte pastaj.

fundi eshte nje , pa marre parasyshe nese zgjidhni masen XS-S ,S, S-M

Marka:
Zero
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
3,000 Lekë
Masa: S, XL
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL