Fund i shkurter deri pak mbi gju

1,600 Lekë
ZERO Mesazh
FU12
In Stock
+

Fund ngjyre blu e erret me dy xhepa anash, pjesa e belit para klasike dhe nga pas me llastik

Beli 38cm Gjatesia 50cm

Fundi eshte prerje standarte

Masa M/L

nese zgjidhni masen M apo L fundi eshte i njejte

masa eshte vetem per te ju dhene idene qe pershtatet per keto dy masa.

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
1,900 Lekë
Masa: XL
2,200 Lekë
Masa: S, S-M
2,200 Lekë
Masa: S, S-M

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L
2,700 Lekë
2,500 Lekë
Masa: M-L, L
3,800 Lekë
Masa: M