Fund i shkurter ngjyre e zeze

Write a review
1,700 Lekë
ZERO Mesazh
In Stock
+

Fund ngjyre e zeze dhe  mbyllje pas me zinxhir.

pjesa para me nje pale ne anen e majte

Masa 38 L

beli 42 gjatesia 45 cm

Marka zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
1,900 Lekë
Masa: XL
2,350 Lekë
Masa: XXL
2,200 Lekë
Masa: S, S-M

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,100 Lekë
Masa: XL