2,000 Lekë
ZERO Mesazh
FU24
In Stock
+

Fund i zi elastik komplet qe pershtatet per mase  S dhe M

Beli 35-38 Cm gjatesia 51cm

Marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,650 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
3,700 Lekë
Masa: S