2,000 Lekë
ZERO Mesazh
FN15
In Stock
+

Fund i zi dhe i holle

beli afersisht 38 cm por ngaqe pjesa pasme eshte me llastik shkon deri ne 44cm

Marka Zero

Masa 38

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
  • Biznes
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec, 176/ 15-16 Vjec, 180/ 17 Vjec, 19 Vjec
1,000 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL