Fund i zi me shirita te bardhe anash

Write a review
2,700 Lekë
D62
In Stock
+

Fije mëndafshi

 bel pak elastik

Përshtatja e ngushtë

Masa: 36 = S/M

belia ferisht 36 cm

Materiali: 67% viskozë, 29% poliamid, 4% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masa: M-L, L
600 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: S, L, XL
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec