2,400 Lekë
F3
In Stock
+

Marka:Comma

Masa 36 S/M

Beli afersisht 38 cm

Materiali:58% lyocel, 26% pambuk, 13% lin 3% elastan

Marka:
Comma
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: M-L, L
Bluze verore me menge 3/4
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XS, S, M, L
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: L