Fund me shirit te beli

Write a review
2,000 Lekë
ZERO Mesazh
In Stock
+

fund super material. mbyllje me zinxhir nga pas

Masa xl  por nese beli juaj eshte 42cm ne vije te drejte do te thote qe fundi eshte dhe per ju

Beli 42cm Gjatesia 52cm

Marka Zero


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
1,300 Lekë
Masa: M-L, L
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,000 Lekë
Masa: M, M-L