Fund ngjyre blu e erret dhe i gjate deri ne gju

Write a review
2,500 Lekë
SD119
In Stock
+

Materiali: Lyocell dhe Pambuk

Marka: S.Oliver

Masa:44

beli afersisht 44cm ne vije te drejte

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

3,400 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: 3XL
500 Lekë
Masa: M-L, L
2,000 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë