Fund per femra me qendisje

Write a review
2,900 Lekë
A121
In Stock
+

Materiali: 100% poliester

Marka: Triangle,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Cmimi i sugjeruar 89.99 euro

Marka:
Triangle
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XL
2,400 Lekë
Masa: 3XL
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L
1,100 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL