3,000 Lekë
SD166
In Stock
+

Zinxhir në anën e pasme

Madhësia: S, Gjatësia në pjesën e prapme: 50 cm
Materiali: 100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

masa beli

XL afersisht 42 cm

S  afersisht 35 Cm

cmimi i sugjeruar 79.99 euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Kafe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit