1,300 Lekë
FS75_8A8A
In Stock
+

Fund veror me llastik te jesa e belit

beli afersisht 34cm

Masa e pershtatshme eshte S/M

fundi eshte i holle dhe vjen ngjyre e bardhe me  pika blu dhe te zeza


Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,300 Lekë
Masa: S, S-M
1,700 Lekë
Masa: S
1,700 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masa: S-M, M

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
2,400 Lekë
Masa: XXL
800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
700 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M-L, L