2,000 Lekë
ZERO Mesazh
FU25
In Stock
+

Fund ngjyre xhins i zi , me dy xhepa para dhe pas , mbyllje nga para me zinxhir dhe kopse

mund te perdoret me ose pa rryp

Masa 38

Beli 40cm gjatesia 44cm

Marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: L
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,400 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,700 Lekë
Masa: S, L
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
4,000 Lekë
Masa: L