3,000 Lekë
A133
In Stock
+

Fund xhins pak elastik

beli eshte afersisht 35 cm 

duke perdorur elasticitetin shkon deri ne 38 cm

Masa: S/M

Materiali: 98% pambuk dhe 2% material elastik

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

cmimi i sugjeruar 79.99 euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë
2,500 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,000 Lekë
Masa: S
1,600 Lekë
Masa: S, S-M, M