Fustan Cilesor per femra

2,800 Lekë
F120
In Stock
+

Fustan per femra shume i bukur

fustani sugjerohet per mbremje verore dhe dite pranvere dhe vjeshte

masa L

Ngjyra:
E Bardhë
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

3,100 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: L, XL, XXL
2,200 Lekë
Masa: 3XL
3,800 Lekë
Masa: 3XL