Fustan elegant sportiv

Write a review
3,500 Lekë
ZERO Mesazh
D246
In Stock
+

Gjatesia : afersisht . 98 cm per masen  L

Fustan elegant, sportiv i nje cilesie te larte dhe elastik

Materiali; 70% viskozë 25% poliester 5% elastan

Marka:
Zero
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Me Etiketë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,000 Lekë
Masa: S
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec