Fustan i bardhe me lule te kuqe

Write a review
3,200 Lekë
ZERO Mesazh
FL02
In Stock
+

fustan shume i bukur nga zero, 

perfekte per te patur nje paraqitje me stil dhe elegance.

i pershtatshem per dite vere  te fresketa

mbremje, okazione, pune etj..

eshte nje fustan ku mund ta vishni kudo dhe gjithmone te dukeni bukur

Masa 38 

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,800 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 140/ 10 Vjec