Fustan i gjate dhe plot ngjyra verore

Write a review
4,800 Lekë
ZERO Mesazh
AR20
In Stock
+

Fustan veror plot ngjyra

masa 34 "S"

cmimi i sugjeruar 89.99

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Etiketë:
Me Etiketë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,100 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masa: M
3,800 Lekë
Masa: L
3,500 Lekë
Masa: M