4,000 Lekë
ZERO Mesazh
AR05
In Stock
+

Fustan ngjyre vishnje dhe i gjate per evenimente , dasma apo nje gezim familjar dhe shoqeror

Fustani ka dy terheqje te lehta

per kete arsye vjen me kete super cmim.

Masa 38 ( L)

Marka:
Zero
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
5,700 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L