Fustan i gjate shumengjyresh per femra

Fustan i gjate shumengjyresh per femra

8,400 Lekë
SD194
Disponueshëm
+

Jaka e gjerë e rrumbullakët  në pjesën e përparme dhe me jake V në pjesën e pasme

Zip i brendshëm në pjesën e pasme
Gjatësia e pasme përafërsisht. 142 cm në madhësi 36
Gjendje: Masa 36

100% poliester

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë
porosa me erdhi sot, cilesia super fustani yll.
Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Kaltër
Ngjyra: Gri
6,800 Lekë
Ngjyra: E Bardhë
8,000 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Rozë

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: Shumëngjyrësh