Fustan i holle me menge te gjata

Write a review
2,800 Lekë
ZERO Mesazh
FL05
In Stock
+

Fustan pak i gjate dhe i holle

i pershtatshem per dite te ngrohta pranvere vere dhe vjeshte


Marka:
Zero
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

4,200 Lekë
Masa: L
2,600 Lekë
Masa: L, XL
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M, M-L