3,000 Lekë
B127
In Stock
+

Fustan i kuq shume i bukur dhe cilesor

Material: 61% viscose, 34% polyester, 5% elastane.

Masa XL

cilesi e garantuar nga Q/S

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec, 98/ 3 Vjec
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL