Fustan i shkurter ngjyre roze

Write a review
3,700 Lekë
AR15
In Stock
+

fustan ngjyre roze per okazione te ndryshme

masa e fustanit shenon mase nr 38

por duke e pasur fustanin ne dore mendojme qe eshte mase XS-S

ne po vendosim masen S si mase zgjedhjeje

beli ne vije te drejte eshte 34 cm "bel i plote 68cm"  gjatesia e fustanit eshte 82cm

sasia dy cope 1 roze dhe 1 i zi

parase te beni nje porosi ju lutemi beni nje matje  nje fustani aktual qe keni ne menyre qe te mos bleni nje fustan qe nuk ju vjen.

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL, 5XL
2,200 Lekë
Masa: M, M-L