2,600 Lekë
ZERO Mesazh
AM25
In Stock
+

Fustani eshte shume i pershtatshem per dite pranvere vjeshte dhe dite vere te fresketa apo mbremje verore

Marka Zero

Masa 38

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
2,600 Lekë
Masa: XS-S, S, S-M
1,700 Lekë
Masa: M
900 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec