Fustan i zi me menge te shkurtera

Write a review
2,200 Lekë
AR24
In Stock
+

Fustan i zi me menge te shkurtera nga S Oliver

i pershtatshem per dite vere pranvere dhe vjeshte

Masa 36 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M, M-L
iPhone 11 Pro Max  Memorie 256 GB
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,900 Lekë
Masa: L, 3XL, 5XL