Fustan i zi me pika te bardha

2,600 Lekë
ZERO Mesazh
AR18
In Stock
+

Fustan i zi veror me pika te bardha

cope e lehte dhe i pershtatshem per dite te ngrohta

Perdorim i perditshme, ne shpi, kafe,me miq, per nje kokteil apo nje dreke me miqte

Marka Zero

Masa 38

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,200 Lekë
Masa: M
1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,800 Lekë
Masa: L-XL