Fustan i zi me shkelqim blerje online

Write a review
3,000 Lekë
ZERO Mesazh
F110
In Stock
+

Fustan i zi nga zero

shume i bukur dhe unik

cilesi maksimaleMarka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
3/4

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: S-M, L
2,200 Lekë
Masa: 3XL
1,500 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M, L