Fustan i zi per femra me gure ne qafe

Write a review
4,000 Lekë
ZERO Mesazh
F108
In Stock
+

Fustan i zi pa menge. 

rreth qafes me gure te shndritshem

fustani eshte i pershtatshem per cdo okazion 

fustani eshte per dite pranvere vere dhe vjeshte te ngrohta dhe pak te fresketa.

fustani nuk eshte per dite dimri

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit