Fustan i zi per femra

Write a review
2,000 Lekë
ZERO Mesazh
AR23
In Stock
+

Masa  38  (L)

Fustan i zi pa menge mjaft i bukur dhe i pershtatur per sezonin pranveror

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

5,200 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: S, M, XXL
2,200 Lekë
Masa: M, L, XL, XXL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: XXL
1,050 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
Bluze Gri  Me Zemer
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XL