Fustan i zi per okazione, dasma, fejesa , mbremje

Write a review
5,500 Lekë
F114
In Stock
+

Fustan per okazione

shume i bukur dhe cilesor

mund ta vishni ne cdo gezim qe keni


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Me Etiketë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
4,000 Lekë
Masa: M
3,300 Lekë
Masa: L
3,600 Lekë
Masa: M
7,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
2,000 Lekë
950 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M