Çmimi ishte: 5,000 Lekë
3,900 Lekë
Ju Kurseni: 1,100 Lekë (22%)
- 22%
ZERO Mesazh
AM05
Disponueshëm
+

Fustan veror teper cilesor

i sugjeruar ne dite vere te ngrohta , ne mbremje verore

ne okazione apo dhe ne shtepi.

eshte nje fustan qe nuk njeh kufij se ku mund te vishet

Cilesi e garantuar nga Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Deri në brryl
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë
fustani me erdhi sot, eshte shume shume i bukur dhe cilesor, jam shume ok me kte blerje
shume faleminderit. nuk me zhgenjyet, fustani eshte super
fustanin e mora, jam super e kenaqur
Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Bardhë

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë
1,200 Lekë
Ngjyra: E Kaltër
2,500 Lekë
Ngjyra: Blu