Fustan me dizajn two-tone pepita design

4,500 Lekë
D53
In Stock
+

Me zip në pjesën e pasme

Mëngë 3/4-gjatësi
Masa: 44
Materiali: 65% poliester, 32% viskozë, 3% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L
4,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XL
750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec