Fustan me lule per femra

Fustan me lule per femra

5,200 Lekë
D61
Disponueshëm
+

Fustani prej najloni me peshë ultra të lehtë me një përqindje elastani

Gjatësia e pasme përafërsisht. 95 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36

Materiali: 90% najlon, 10% elastan

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Najlon
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Kaltër
Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Gri

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: E Zezë
1,800 Lekë
Ngjyra: E Bardhë