Fustan me lule te qendisura

Fustan me lule te qendisura

3,800 Lekë
D59
Disponueshëm
+

Masa: 44 

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
2,700 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Gri
Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Zezë