Fustan me menge te gjata per femra

Write a review
3,700 Lekë
F139
In Stock
+

Fustan super i bukur dhe per cdo okazion

masa L


Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M-L, L
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S