Fustan me menge te gjata

Write a review
2,700 Lekë
AR03
In Stock
+

Masa M/L

Fustani sugjerohet per dite pranvere dhe vjeshte , si dhe mbremje verore ne zonat malore

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: M, M-L
3,000 Lekë
Masa: M
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL, XL, XL-XXl