2,200 Lekë
ZERO Mesazh
AM26
In Stock
+

Fustani eshte me menge trecerekeshe.

i pershtatshem per mbremje verore si dhe dite te fresketa vere

gjithashtu per sezonin pranvere vjeshte

Masa 38 (M / L)

Marka Zero

Ngjyra origjinale e fustanit eshte dicka mes ngjyres se ullirit dhe te zezes

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

Netis E1+ 300Mbps Wireless N Range Extender
- 16%
3,200 Lekë 2,700 Lekë
3,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
3,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L